Terapie  Naturalne w Świnoujściu

Studio Masażu AYUS

ul. Wybrzeże Władysława IV 15c

72-600 Świnoujście

 

 

 

Profesjonalne masaże w Świnoujściu

Studio  Masażu  AYUS

Terapie  Naturalne

Masaże i Zabiegi Ajurwedyjskie  Terapie  Naturalne
Masaże , Zabiegi , Terapie Naturalne

ABHYANGA to jeden z najważniejszych zabiegów wykonywanych w ajurwedzie. Jest masażem całego ciała. Rozpoczynna się wymasowaniem głowy w pozycji siedzącej a następnie masowane są poszczególne partie ciała z uwzględnieniem twarzy , dłoni i stóp. Olej sezamowy to podstawowe lekarstwo w ajurwedzie i również najważniejszy olej używany podczas masażu.

 

W STUDIO  MASAŻU  AYUS wykonywany jest z użyciem naturalnego oleju wspaniale nawilża , odżywia i wzmacnia nasze ciało. Rozgrzany olej sezamowy ma zdolności przenikania głęboko przez skórę , dlatego działa nie tylko bezpośrednio na ciało ale dociera również do tkanki łącznej , odżywia i smaruje nasze stawy , kości , tonizuje mięśnie.

 

Masaże ajurwedyjskie szczególnie polecane są osobą które mają suchą skórę , suche trzeszczące stawy i kości , osobom chorym na osteoporozę , artretyzm , cierpiącym na zaparcia i problemy z jelitem grubym.

Jednym z podstawowym zadań masażu jest oczyszczenie ciała z nagromadzonych w nim toksyn. Dzięki ruchom masażysty i temu , że aplikowany na skórę olej jest ciepły , rozszerzają się bardziej pory skóry , przez co toksyny usuwane są lepiej i szybciej z naszego organizmu.

 

Dlatego masaż jest tak ważnym zabiegiem przeprowadzanym podczas ajurwedyjskiej terapii oczyszczająco-rewitalizującej organizmu nazywanej Panczakarmom.

Masowanie skóry ciepłym olejem działa również leczniczo na nasz system nerwowy. Kontakt z przyjaznym dotykiem na natłuszczonej skórze sprawia , że przekazywane są do mózgu za pośrednictwem włókien nerwowych pozytywnw bodźce. Jest więc masażem , który zapewnia głęboki relaks , eliminuje stres i usuwa zmęczenie.

Polecany jest osobom cierpiącym na nerwice , bezsenności , osobom przepracowanym i przemęczonym , mającym problemy z koncentracją i pamięcią.

Terapia Abhyanga w STUDIO  MASAŻU  AYUS  obejmuje również masaż głowy Shiroabhyanga i masaż twarzy Mukhaabhyanga.

 

90min / 180zł

Abhyanga masaż ajurwedyjski i terapie naturalne w studio masażu AYUS w Świnoujściu.

wróć