STUDIO MASAŻU AYUS

TERAPIE NATURALNE

ZOGA FACE INTEGRATION


jako etap FACEMODELINGU


Zabieg ZOGA FACE INTEGRATION jest manualną manipulacją powięziowo-mięśniową twarzy , szyi i dekoltu wraz z masażem transbukalnym (przez policzki) i masażem mioplastycznym twarzy.

Normalizujemy w ten sposób napięcia w/w obszarów , czepca i mięśni mimicznych.

Poprzez pracę wewnątrz ust pracujemy nad zrównoważeniem stawów skroniowo-żuchwowych , nad dnem ust , mięśniami skrzydłowymi , żwaczami , praca obejmuje również przejście szyjno-czaszkowe.

Większość metod kosmetycznych twarzy które "leczą" objawy starzenia koncentruje się na pracy od zewnątrz , podczas gdy największa skuteczność pracy jest to praca od wewnątrz m.in. na mięśniach tworzących strefę policzków oraz strefę nosowo-wargową.

W ten sposób usuwamy bloki mięśniowe oraz stany limfostazy a przywracamy prawidłowe krążenie i tonus mięśniowy , owal twarzy , odpowiednie napięcie oraz elastyczność mięśni głębokich twarzy.

Nie ma tu powtarzalnych schematów ruchów ale precyzyjna palpitacja oraz znajomość anatomii jak i odpowiednich technik pozwala wyczuć nam anatomiczne struktury na których należy się skupić i wielowarstwowo je opracować , zmanipulować i rozluźnić.

Dobór technik , ich złożoność oraz intensywność dobierana jest indywidualnie do potrzeb każdego klienta.


Przeciwwskazania :

- stany zapalne skóry

- trądzik różowaty w fazie zaostrzenia

- świeża ekstrakcja zęba , opuchlizna

- zmiany ropne okołozębowe

- mezoterapia - 7 dni

- botoks - ok.14 dni

- kwas hialuronowy - ok.2 miesiące

- nici liftingujace - ok.6 miesięcy

- ciąża

- zapalenie nerwów


Zoga nie stanowi odrębnego zabiegu. Jest częścią zabiegu Facemodelingu - Multiterapii twarzy.


wróć